Dlažba Settecento Crocotiles Croco Joy Green 24x72
Code: 12677Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 15.6 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 720 mm |
| Width: | 240 mm |
| Series: | Settecento Crocotiles |
| Dimension: | 24 x 72 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Extravagantní, Jednobarevné, Zvířecí motivy |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 760025 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |