Dlažba Settecento Traces Marfil 7x28
Code: 37334Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.28 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Settecento Traces |
| Dimension: | 7 x 28 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,377 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 148008 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |