Dlažba Settecento Vintage Decoro Angolo Abete 47,8x47,8
Code: 26151Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 7.5 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 478 mm |
| Width: | 478 mm |
| Series: | Settecento Vintage |
| Dimension: | 47.8 x 47.8 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Retro, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 16557 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |