Retro dlažba Settecento Vintage Larice 47,8x47,8 Rett.
Code: 26139Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 30 kg |
| Color: | Hnědá, Hrubší |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 478 mm |
| Width: | 478 mm |
| Series: | Settecento Vintage |
| Dimension: | 47.8 x 47.8 x 1 |
| Style: | Retro |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,37 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 165011 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |