Dlažba Sichenia Iron Ruggine 60,5x60,5
Code: 24357Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.16 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 605 mm |
| Width: | 605 mm |
| Series: | Sichenia Iron |
| Dimension: | 60.5 x 60.5 x 1.05 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,464 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | IRN0603 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |