Dlažba Vogue System Interni IN Azzurro 20x20
Code: 35471Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.64 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,4 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |