Equipe Evolution Torello Victorian Green 2x15
Code: 12769Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | Equipe Evolution |
| Dimension: | 2 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 22479 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |