Equipe Masia Cream 7,5x15 bullnose
Code: 27431Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE MASIA 7,5X15 / 7,5X30 |
|---|---|
| Weight: | 6.83 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Equipe Masia |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21134 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |