EVOLUTION tile Blanco Brillo 15x15 (pack = 1 m2), (EQ-O) 20199
Code: 20199Related products
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Brillo 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 7397
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Equipe Evolution London Victorian Green 5x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€8,07 excl. VAT
€9,76
Displayed in the showroom
RETRO3
Obklad Equipe Evolution InMetro Black 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€43,82 excl. VAT
€53,02
RETRO3
€61,02
–6 %
IN METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22000
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Mate 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12743
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Equipe Evolution Cream London 5x15
Delivery approx. 3 weeks
€4,02 excl. VAT
€4,86
RETRO3
Retro obklad Equipe Evolution Greige 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
Displayed in the showroom
RETRO3
Retro obklad Equipe Evolution Blanco Mate 7,5x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Blanco Mate 10x40
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Mate 15X15 (EQ-0) (1bal=1m2) 20200
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Gris Claro 15x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION Cream Brillo 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 7396
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Retro obklad Equipe Evolution Negro Mate 7,5x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€35,39 excl. VAT
€42,82
Displayed in the showroom
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Vitex Gris Oscuro 7,5x15
Skladem u dodavatele (3-7dní) 90-100m2
€13,46 excl. VAT
€16,29
RETRO3
€73,27
–6 %
IN METRO Cobalt 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22355_E
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 12.5 kg |
| EAN: | 8435081461853 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6.9mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |