EVOLUTION tile Blanco Mate 15X15 (EQ-0) (1bal=1m2) 20200
Code: 20200Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 12.5 kg |
| EAN: | 8435081462362 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6.9mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |