Obklad Equipe Evolution Blanco Mate 5x40
Code: 12728Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.88 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Equipe Evolution |
| Dimension: | 5 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 14007 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |