FORLI tile Blanco 15x15 (1bal=1m2) FOL005
Code: FOL005Related products
Product detailed description
With the Forli series we recommend the SAVIA 15x45 tile.
- Size 15x15
- Format Small
- Retro, Art Deco
- Colors White
- Material Ceramic
- Surface Gloss
- Location Bathroom, Kitchen, Living Room
- Warranty 24 months
- Package weight 12,500 kg
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES FORLI 15X15 AND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 12.5 kg |
| EAN: | 8429919046770 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | FORLI |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |