FORLI tile Blanco 20X20 (1pc=1m2) FOL001
Code: FOL001Related products
Product detailed description
- Dimensions 20x20
- Retro, Art Deco style
- Color White
- Material Ceramic
- Surface Gloss
- Location Bathroom, Kitchen, Living room
- Warranty 24 months
- Package weight 12,500 kg
- With the Forli series we recommend the tiles SAVIA 15x45.
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES FORLI 15X15 AND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 12.5 kg |
| EAN: | 8429919046923 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | FORLI |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |