Hand shower, 185mm, matt gold DO219
Code: DO219Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.253 kg |
| EAN: | 8590913935350 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 185mm |
| Width: | 28mm |
| Product depth: | 28mm mm |
| Face: | Válcové |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 28mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |