ICONIC nástěnná vanová baterie, zlato mat AF010GB
Code: AF010GBRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ICONIC GOLD MATT - LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.973 kg |
| EAN: | 8590913961786 |
| Color: | Zlato mat |
| Width: | 307mm |
| Series: | ICONIC |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Product depth: | 128mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Integrovaný vrukojeti |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |