Sprchová souprava, posuvný držák, 800mm, zlato mat SC716G
Code: SC716GRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ICONIC GOLD MATT - LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913123771 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 800mm |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 19 mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |