Ruční masážní sprcha, 3 režimy sprchování, průměr 120 mm, ABS/zlato mat SK879GB
Code: SK879GBRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.211 kg |
| EAN: | 8590913961953 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 253mm |
| Product depth: | 55mm mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť, Déšť/Masáž, Masáž |
| Ostatní: | AntiCalc, Více funkcí |
| Průměr_Ø: | 120mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Plast |