ICONIC podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, měď mat AF042PG
Code: AF042PGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ICONIC COPPER MATT - LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2 kg |
| EAN: | 8590913122644 |
| Color: | Měď mat |
| Length: | 150mm |
| Width: | 150mm |
| Series: | ICONIC |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |