ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, měď mat AF139PG
Code: AF139PGRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ICONIC COPPER MATT - LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 5.678 kg |
| EAN: | 8590913122668 |
| Color: | Měď mat |
| Length: | 1181mm |
| Width: | 313mm |
| Series: | ICONIC |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Déĺka sprchové hadice: | 1500mm cm |
| Funkce sprchy: | Déšť, Déšť/Mlha, Mlha |
| Ostatní: | AntiCalc, Nastavitelná výška sloupu |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 23 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |