Držák sprchy kulatý, pevný, měď mat 1205-15PG
Code: 1205-15PGRelated products
RETRO3
€34,29
–14 %
Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/měď mat SK879PG
Central warehouse
€24,36 excl. VAT
€29,47
RETRO3
€32,24
–14 %
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, měď mat BO521
Central warehouse
€22,90 excl. VAT
€27,71
RETRO3
€146,53
–14 %
ICONIC stojánková umyvadlová baterie, měď mat AF002PG
Central warehouse
€104,13 excl. VAT
€126
RETRO3
€19,59
–13 %
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, měď mat 1208-21
Central warehouse
€13,93 excl. VAT
€16,86
RETRO3
€43,27
–13 %
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, měď mat 1205-09PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€30,76 excl. VAT
€37,22
RETRO3
€154,69
–14 %
ICONIC stojánková bidetová baterie, měď mat AF003PG
Central warehouse
€109,93 excl. VAT
€133,02
RETRO3
€33,88
–13 %
Vývod sprchy, kulatý, měď mat 1205-01PG
Central warehouse
€24,08 excl. VAT
€29,14
RETRO3
€28,98
–13 %
Ruční sprcha, 185mm, měď mat DO221
Central warehouse
€20,61 excl. VAT
€24,94
RETRO3
€183,27
–14 %
ICONIC podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, měď mat AF042PG
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€211,84
–14 %
ICONIC nástěnná sprchová baterie, měď mat AF011PG
Central warehouse
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
€448,57
–14 %
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, měď mat AF139PG
Central warehouse
€318,81 excl. VAT
€385,76
RETRO3
€120,82
–13 %
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, měď mat SC715PG
Central warehouse
€85,88 excl. VAT
€103,92
RETRO3
€39,18
–13 %
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, měď mat 1205-05PG
Central warehouse
€27,86 excl. VAT
€33,71
RETRO3
€268,98
–14 %
ICONIC nástěnná vanová baterie, měď mat AF010PG
Central warehouse
€191,17 excl. VAT
€231,31
RETRO3
€203,67
–14 %
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, měď mat AF006PG
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ICONIC COPPER MATT - LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590913122347 |
| Color: | Měď mat |
| Length: | 30mm |
| Width: | 30mm |
| Installation: | Nástěnná |
| Product depth: | 44mm mm |
| Face: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Pevné, PVD povrchová úprava |
| Průměr_Ø: | 30mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |