IN METRO Amber 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22356_E
Code: 22356_ERelated products
RETRO3
€61,02
–6 %
IN METRO Light Grey 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22350
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Brillo 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 7397
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Gris Claro 5x40
Delivery approx. 3 weeks
€40,45 excl. VAT
€48,94
RETRO3
Equipe Evolution London Victorian Green 5x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€8,07 excl. VAT
€9,76
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Gris Claro 15x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
Retro obklad Equipe Evolution Gris Oscuro 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION Cream Brillo 15X15 (EQ-0) (1bal=1m2) 20203
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€61,02
–6 %
IN METRO tile White Matt 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22352_E
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Negro Mate 5x40
Delivery approx. 3 weeks
€43,82 excl. VAT
€53,02
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Mint 15x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
€65,10
–6 %
IN METRO Black 7,5x15 (EQ-4) (1bal=0,5m2) 22001
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Blanco 5x40
Delivery approx. 3 weeks
€40,45 excl. VAT
€48,94
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Negro Pencil Bullnose 3x15
Delivery approx. 3 weeks
€4,36 excl. VAT
€5,27
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Equipe Evolution Negro Mate 15x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€35,39 excl. VAT
€42,82
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Mint 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
€73,27
–6 %
IN METRO Victorian Green 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22354_E
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.96 kg |
| EAN: | 8435404932121 |
| Color: | Crackle, Leštěné |
| Thickness: | 8.3mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 7,5x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.96kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |