EVOLUTION Cream Brillo 15X15 (EQ-0) (1bal=1m2) 20203
Code: 20203Related products
Product detailed description
| Ordering Code | 20203 |
|---|---|
| Brand | Equipe |
| Series | EVOLUTION INMETRO 15X15 A 7.5X15 |
| Dimensions | 15X15 |
| Thickness | 6. 9mm |
| Number of pcs per pack | 44 pcs |
| m2 per pack | 1m2 |
| Format | Small |
| Style | Modern |
| Colors | White |
| Use | Packaging |
| Material | Ceramic |
| Surface | Lesk |
| Location | Bathroom, Kitchen |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 12,320 kg |
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 12.32 kg |
| EAN: | 8435081462386 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6.9mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.32kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |