IN METRO Cream 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22351_E
Code: 22351_ERelated products
Product detailed description
| Ordering Code | 22351_E |
|---|---|
| brand | Equipe |
| Series | EVOLUTION INMETRO 15X15 AND 7.5X15 |
| Dimensions | 7.5x15 |
| Format | Small |
| Style | Modern |
| Use | Packaging |
| Material | Ceramic |
| Surface | Lesk |
| Location | Bathroom, Kitchen |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 14,960 kg |

Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.96 kg |
| EAN: | 8435404932169 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8.3mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 7,5x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.96kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |