IN METRO Cobalt 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22355_E
Code: 22355_ERelated products
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Mate 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12743
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
Obklad Equipe Evolution Blanco Pencil Bullnose 3x20
Delivery approx. 3 weeks
€5,02 excl. VAT
€6,08
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Cobalt 15x15
Delivery approx. 3 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
Retro obklad Equipe Evolution Greige 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€32,01 excl. VAT
€38,73
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Vitex Negro Matte 7,5x15
Skladem u dodavatele (3-7dní) 30-40m2
€13,46 excl. VAT
€16,29
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Brillo 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 7397
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Metropolis Amber 7,5x15
Skladem u dodavatele (3-7dní) 20-30m2
€13,46 excl. VAT
€16,29
Displayed in the showroom
RETRO3
Obklad Equipe Evolution InMetro Dark Grey 7,5x15
Delivery approx. 3 weeks
€40,45 excl. VAT
€48,94
RETRO3
€61,02
–6 %
IN METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22000
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€48,78
–6 %
EVOLUTION tile Blanco Brillo 15x15 (pack = 1 m2), (EQ-O) 20199
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
Obklad Equipe Evolution Blanco Mate 5x40
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€40,45 excl. VAT
€48,94
RETRO3
Retro obklad Equipe Evolution Victorian Green 15x15
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
Equipe Evolution Cream London 5x15
Delivery approx. 3 weeks
€4,02 excl. VAT
€4,86
Displayed in the showroom
RETRO3
€73,27
–6 %
EVOLUTION Victorian Green 15X15 (EQ-6) (1bal=1m2) 22464
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
RETRO3
€73,27
–6 %
IN METRO Victorian Green 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22354_E
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
RETRO3
€73,27
–6 %
EVOLUTION tile Cobalt 15X15 (EQ-6) (1bal=1m2) 22465
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 14.96 kg |
| EAN: | 8435404932152 |
| Color: | Crackle, Leštěné |
| Thickness: | 8.3mm |
| Series: | EVOLUTION & INMETRO |
| Dimension: | 7,5x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.96kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |