LISA SLIM obdélníková vana 170x70x47cm, bílá 87111S
Code: 87111SProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RECTANGULAR BATHTUBS |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 20.144 kg |
| EAN: | 8590729083740 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 1700mm, 470mm |
| Width: | 700mm |
| Dimension: | 170x70x47 cm |
| Installation: | Vestavná (k obezdění) |
| Objem: | 250l |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon, Vanová souprava |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Vlastnosti: | Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Akrylát |