LOVE Nest Beige 35x100 Ret.
Code: 7244Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.83 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 350 mm |
| Series: | LOVE Nest |
| Dimension: | 35 x 100 |
| Packaging: | 1,05 m² |
| Aesthetic appearance: | Luxusní zboží |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | LM-3660 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |