LUXOR GOLD MATT sprchové dveře pro rohový vstup 1000mm, čiré sklo GU2110G
Code: GU2110GProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 36 měsíců |
| Weight: | 44 kg |
| EAN: | 8590913129544 |
| Color: | Zlatá mat |
| Length: | 2000mm |
| Width: | 1000mm |
| Series: | LUXOR |
| Face: | Dveře do kombinace |
| Packaging: | 1ks |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Brands: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Posuvné |