Marca Corona Desygn White 7,2x60 Battiscopa
Code: 35606Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL AND FLOOR TILES PRICE ON REQUEST |
|---|---|
| Weight: | 0.87 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 72 mm |
| Series: | Marca Corona Desygn |
| Dimension: | 7.2 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 12 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |