METRO tile Rosso 7,5x30 (EQ-2) (pack = 1 m2) 14251
Code: 14251Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
METRO tile white 10x20 (EQ-0) (1pc=1m2) 13923
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€15,31
–6 %
JOLLY Negro Brillo 1,2x20 22572_E
Delivery approx. 4 weeks
€11,88 excl. VAT
€14,37
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x30 (EQ-0)(EQ-0)(bal.=1m2) 20904
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
SALE
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
METRO tile Cream 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12737
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,71 excl. VAT
€42
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Cream 7,5x30 (pack = 1 m2) (EQ-0) (1bal=1m2) 14248
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO Cream 2x15 (EQ-20) 20194
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Blue 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 21289
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20903
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Light Grey Brillo 5x15 (EQ-21) 21054
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€15,31
–6 %
JOLLY Dark Grey 1,2x20 22571_E
Delivery approx. 4 weeks
€11,88 excl. VAT
€14,37
RETRO3
€6,73
–5 %
TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€15,31
–6 %
JOLLY Cream Brillo 1,2x20 22570
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€11,88 excl. VAT
€14,37
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON White matt 5x30 (EQ-22) 21075
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON Light grey 5x30 (EQ-22) 21078
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Black Matt 5x15 (EQ-21) 21056
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Weight: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435081488287 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8.8mm |
| Series: | METRO Equipe |
| Dimension: | 7,5x30 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |