METRO tile White Matt 7,5x30 (pack = 1 m2) (EQ-0) (1pc=1m2) 14247
Code: 14247Related products
RETRO3
€6,73
–5 %
TORELLO Negro Brillo 2x30 (EQ-21) 21050
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Gris Oscuro Brillo 5x15 (EQ-21) 21055
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO Gris Oscuro 2x15, (EQ-20) 21031
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
RETRO3
€15,31
–6 %
JOLLY Negro Brillo 1,2x20 22572_E
Delivery approx. 4 weeks
€11,88 excl. VAT
€14,37
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,78
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20903
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
SALE
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
METRO tile Cream 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12737
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,71 excl. VAT
€42
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€38,57
–6 %
METRO tile white 10x20 (EQ-0) (1pc=1m2) 13923
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€48,78
–33 %
METRO tile Light Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20759
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€26,64 excl. VAT
€32,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Blanco brillo 5x15 (EQ-21) 20159
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON Cream brillo 5x30 (EQ-22) 21077
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
RETRO3
€5,10
–5 %
TORELLO Negro Mate 2x15 (EQ-20) 21032
Delivery approx. 4 weeks
€3,98 excl. VAT
€4,82
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON Rosso 5x30 (EQ-22) 21082
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
METRO tile White 7,5x15 (EQ-0) (1pc=0,5m2) 12738
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€6,73
–5 %
LONDON Rosso 5x15 (EQ-21) 21057
Delivery approx. 4 weeks
€5,23 excl. VAT
€6,33
RETRO3
€11,63
–5 %
LONDON Black Matt 5x30 (EQ-22) 21081
Delivery approx. 4 weeks
€9,04 excl. VAT
€10,94
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Weight: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435081488249 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 8.8mm |
| Series: | METRO Equipe |
| Dimension: | 7,5x30 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |