MOON retro keramické umyvadlo na desku, průměr 43cm, bílá 3112-KL
Code: 3112-KLProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO COUNTERTOP SINKS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.2 kg |
| EAN: | 8590913135347 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 210mm |
| Width: | 430mm |
| Dimension: | 43x21 cm |
| Installation: | K postavení |
| Product depth: | 430mm mm |
| Face: | Kruh |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Material: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr_Ø: | 430mm |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Brands: | SAPHO |