NISA obdélníková vana 170x75x42cm, bílá A1775
Code: A1775Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RECTANGULAR BATHTUBS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 15.55 kg |
| EAN: | 8590729080633 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 1700mm, 420mm |
| Width: | 750mm |
| Dimension: | 170x75x42 cm |
| Installation: | Vestavná (k obezdění) |
| Objem: | 221l |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Vlastnosti: | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Brands: | AQUALINE |
| Material: | Akrylát |