Obklad 41zero42 Hops Matt Nero 7,5x15
Code: 20352Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.56 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | 41zero42 Hops a Supreme |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 1 |
| Packaging: | 0,405 m² |
| Aesthetic appearance: | Žula |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100368 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |