Obklad 41zero42 Italic Beige Dune LUX 5x20
Code: 69961Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 15.56 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | 41zero42 Italic |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101078 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |