Obklad 41zero42 Kappa Cotto Matita 1,1x20
Code: 50801Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 0.04 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 11 mm |
| Series: | 41zero42 Kappa |
| Dimension: | 1.1 x 20 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 16 ks |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Jednobarevné |
| Use: | Listela, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101054 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |