Obklad 41zero42 Mou Butter Matte 6,2x12,5
Code: 69079Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 11.55 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 125 mm |
| Width: | 62 mm |
| Series: | 41zero42 Mou |
| Dimension: | 6.2 x 12.5 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,58 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Extravagantní |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101104 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |