Obklad 41zero42 Spectre Rose Matte 5x25
Code: 20676Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 13.33 kg |
| Color: | Růžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | 41zero42 Spectre |
| Dimension: | 5 x 25 |
| Packaging: | 0,3 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100723 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |