Obklad 41zero42 Superclassica SCB Path Verde 15x15
Code: 69586Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 16.26 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | 41zero42 Superclassica SCB |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,47 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101013 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |