Obklad ABK Sensi List. Chains Oro Pietra Grey 7x60 Lux+
Code: 12274Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 3.28 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | ABK Sensi |
| Dimension: | 7 x 60 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ISL03201 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |