Obklad Alaplana Allison Perla Mosaic Brillo Rett. 33,3x90 Decor
Code: 65179Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 19.19 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 333 mm |
| Series: | Alaplana |
| Dimension: | 33.3 x 90 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,1988 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 170791 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |