Obklad Alaplana Antik Brillo 33,3X100
Code: 87325Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.92 kg |
| Color: | Bílá, Zlatá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10.2 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 333 mm |
| Series: | Alaplana Antik |
| Dimension: | 33.3 x 100 x 1.02 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,332 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |