Obklad Alaplana Bayaz Gris 25x50
Code: 92501Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 16.58 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Alaplana Bayaz |
| Dimension: | 25 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,625 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |