Obklad Alaplana Bodo Grey Mosaic 25x50
Code: 74174Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.58 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Reliéfní |
| Length: | 500 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Alaplana Bodo |
| Dimension: | 25 x 50 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,625 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |