Obklad Alaplana Dalkey Satin Beige Mosaic 30x60
Code: 92490Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.94 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 9.3 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Alaplana Dalkey |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |