Obklad APE Bellagio Bullnose Sorico Bianco 2x60
Code: 181609Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.27 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 13.6 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | APE Bellagio |
| Dimension: | 2 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A043480 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |