Obklad APE Cloud Decor Gravity Multi Rect. 35x100
Code: 15720Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | UNCATEGORIZED WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 6.37 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 350 mm |
| Series: | APE Cloud |
| Dimension: | 35 x 100 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory, Extravagantní |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A034397/K78 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |