Obklad Ape Esencia Material Reto Bottle Green 9,4x28,2
Code: 82960Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.88 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.4 mm |
| Length: | 282 mm |
| Width: | 94 mm |
| Series: | Ape Esencia Material |
| Dimension: | 9.4 x 28.2 x 0.84 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Extravagantní, Retro, Skladba |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A040494 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |