Obklad APE Fables Plinth Blue 30x90 Mat. Rett.
Code: 206801Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | APE FABLES RETRO WALL TILE |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.3 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | APE Fables |
| Dimension: | 30 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,35 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Luxusní zboží |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A043865 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |