Obklad APE Fables Plinth Zocalo Green 15x30 Mat.
Code: 206805Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | APE FABLES RETRO WALL TILE |
|---|---|
| Weight: | 0.78 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 16 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | APE Fables |
| Dimension: | 15 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 15 ks |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Luxusní zboží |
| Use: | Dekor, Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A043860 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |