Obklad APE Hamptons Orient Mist Crackled 6,5x13
Code: 33828Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 16.66 kg |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 11.2 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | APE Hamptons |
| Dimension: | 6.5 x 13 x 1.12 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,4745 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A036215 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |